Aquafilling bodyline


Większe piersi i pośladki bez skalpela

 

Jędrny biust i ponętne pośladki? Pełniejsze kształty bez skalpela, silikonu długiej rekonwalescencji? Teraz to możliwe! Zapraszamy na nowoczesny zabieg Aquafilling bodyline we Wrocławiu.

To jedna z najbardziej innowacyjnych i bezpiecznych metod powiększania biustu i pośladków. Ten specjalny preparat składa się w 98% z soli fizjologicznej.

 

Preparat Aquafilling bodyline:

- nie powoduje komplikacji,

- nie wywołuje alergii,

- zapewnia wysokie bezpieczeństwo

- gwarantuje długotrwałe efekty

- jest znakomitą i nieinwazyjną alternatywą dla chirurgicznych zabiegów wszczepiania implantów.

     

 

Jak wygląda zabieg?

Sam zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu Aquafilling bodyline do tkanek miękkich, który w niecałe 2 godziny umożliwia efekt wypełnienia, ujędrnienia i powiększenia piersi lub pośladków. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. W trakcie zabiegu lekarz modeluje i rozmasowuje wstrzykiwany żel. Ostateczny rezultat jest widoczny po 7 dniach, kiedy znikną obrzęki. Po zabiegu przez 3 tygodnie należy nosić modelującą bieliznę.

Efekt zabiegu utrzymuje się okołoo 5 lat, a rezultaty są porównywalne do efektu push-up (pośladki i piersi zostają uniesione). Dodatkowym atutem tej metody, jest fakt, że partie ciała poddane temu zabiegowi stają się bardzo naturalne w dotyku. 

To zabieg o niewielkiej inwazyjności, dzięki czemu pacjent wraca do domu bezpośrednio po zabiegu. Do codziennych czynności może wrócić już po 24 godzinach po zabiegu. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki i bezbolesny. Ze względu na brak chirurgicznych nacięć do minimum zmniejszone jest ryzyko powstania blizn i bliznowców.

 

Zabieg Aquafilling bodyline- przeciwwskazania

Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem Aquafilling bodyline są omawiane indywidualnie z pacjentem. Zabieg może być wykonany wyłącznie przez lekarza posiadającego certfikat ukończenia szkolenia z użyciem preparatu Aquafilling bodyline.

Aquafilling bodyline nie powinien być stosowany u osób, które:

- mają kłopoty z krzepliwością krwi,

- cierpią na ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne,

- cierpią na choroby nowotworowe,

- są w trakcie infekcji i stanów zapalnych skóry,

- nie tolerują lub mają alergię na niektóre leki,

- są w trakcie menstruacji.