Nasz zespół


Aleksandra Kulczycka
lekarz medycyny estetycznej

tel. 692 355 258
kontakt@kulczycka.pl
Od kilku lat poprawiam Państwa urodę... W tym czasie udało mi się wygładzić wiele rysów twarzy, poprawić wygląd niejednej trądzikowej cerze, poprawić kształt wielu ust, przywrócić dawny blask twarzom z przebarwieniami i wymodelować twarze, którym brakowało objętości. Skutecznie walczyłam z rozstępami, cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i nadmiernym owłosieniem tu czy tam...

 

Karolina Dąbrowska
licencjat kosmetologii i zarządzania

Jej pierwszym wyborem były studia na Politechnice Wrocławskiej na kierunku zarządzania, jednak pasja do kosmetologii była w niej od zawsze. Nieśmiało, bardziej hobbystycznie wybrała się do studium kosmetycznego, co zamieniło się w życiowe powołanie, kiedy pierwszy raz miała okazję wykonywać zabiegi na żywej istocie. Praktyki w gabinecie dr Kulczyckiej tylko ją w tym utwierdziły i zaowocowały stałą współpracą, która trwa od 2011 roku. Obecnie ukończyła studia licencjackie z Kosmetologii w Wyższej Szkole Fizjoterapii Andrzeja Czamary i jest na studiach magisterskich, a także poszerza swoją wiedzę uczęszczając kilka razy w roku na kongresy i konferencje kosmetologiczne.

 

Anna Korzeniewska
mgr kosmetologii

 

Marta Panasowiec
mgr kosmetologii

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Studia magisterskie ukończyłam w 2013 roku. Poszerzam swoją wiedzę uczęszczając kilka razy w roku na kongresy i szkolenia kosmetologiczne. Konsekwentnie oraz z ogromną odpowiedzialnością i przyjemnością podchodze do wykonywanej przez siebie pracy.

 

Joanna Dziurzyńska
dyplomowany technik usług kosmetycznych

tel. 666 015 154
Studentka ratownictwa medycznego, licencjonowana linergistka z certyfikatem mikropigmentacji medycznej oraz dyplomowany technik usług kosmetycznych. Wieloletnie doświadczenie w makijażu permanentnym, wyczucie estetyki i zamiłowania artystyczne doskonale wykorzystuje w pracy zawodowej.

 

Jan Korzeniewski
ginekolog, położnik

 

Jarosław Terpiński
anestezjolog

 

Agata Kasprzyk
chirurg, proktolog