Modelowanie rysów twarzy: Surgiderm, Restylane, Aquamid, Dermafil


Za pomocą medycznych substancji wypełniających dokonywana jest korekcja bruzd nosowych i opadniętych kącików ust oraz wygładzanie średnich i powierzchownych zmarszczek. Poprzez prostą iniekcję, bez żadnych testów wstępnych, niedoskonałości i oznaki starzenia zostają stonowane i złagodzone. Za pomocą wypełniaczy o dużej gęstości wykonywana jest w Centrum Estetyki dr Kulczycka korekcja konturów twarzy, czyli korekcja kości policzkowych, nosa, podbródka czy oczu. Do wypełniania najczęściej stosujemy najnowocześniejsze preparaty kwasu hialuronowego Surgiderm oraz Restylane, a także semi-trwałe wypełniacze Aquamid, Dermafil.

 

Najczęściej stosowane preparaty do zabiegów modelowania rysów twarzy:


Restylane

Jest naturalnym wypełniaczem wchłanialnym o szerokim zastosowaniu w medycynie estetycznej. Pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, identyczny z wytwarzanym w organizmie. Restylane występuje w kilku odmianach, tworząc rodzinę materiałów medycznych dostosowanych do poszczególnych zastosowań.

 

Restylane Touch

Jest naturalnym wypełniaczem wchłanialnym o szerokim zastosowaniu w medycynie estetycznej. Pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, identyczny z wytwarzanym w organizmie.

 

Restylane Perlane

Najlepszy do wygładzania głębszych bruzd, szczególnie bruzd nosowo-wargowych. Dobry do podnoszenia kącików ust. Tworzy mocniejszą strukturę i dłużej utrzymuje się w tkance.

 

Restylane SubQ

Nowy materiał stworzony do wolumetycznego odmładzania twarzy. Podajemy go najczęściej w okolicy kości policzkowych, odtwarzając i uwydatniając naturalne wypukłości twarzy.

 

Restylane Lipp

Stworzony specjalnie do uwydatniania i upiększania ust. Jego budowa dostosowana jest do struktury anatomicznej warg. Ma wyjątkowo długi okres utrzymywania efektu, nawet do 18 miesięcy.

 

Restylane Vital

Przeznaczony do rewitalizacji i ujędrniania skóry. Stosujemy go najczęściej na twarz, dłonie, szyję oraz dekolt.

 

SURGIDERM®

To nowa gama produktów stabilizowanego kwasu hialuronowego pochodzenia syntetycznego do wypełniania zmarszczek. Wyróżnia je nowa technologia polegająca na bardziej efektywnym procesie stabilizacji (cross-linking) opatentowanym przez Laboratorium CORNEAL®, gdzie wszystkie połączenia są efektywne i tworzą razem strukturę trójwymiarową. Dzięki temu preparaty SURGIDERM® są wyjątkowo trwałe, bardzo wydajne i łatwe w iniekcji.

 

SURGIDERM® 18

To implant o stężeniu kwasu hialuronowego 18 mg/g charakteryzujący się największą płynnością i jest przeznaczony do korekcji płytkich zmarszczek typu "kurze łapki" oraz zmarszczek wokół ust typu "palacza" i "śmiechu". Można go stosować po korekcji botoksem.

 

SURGIDERM® 24 XP

To dość gęsty implant o stężeniu kwasu hialuronowego 24mg/g. Przeznaczony do korekcji średnich fałd na skórze, może być również używany do podkreślenia konturu warg.