Usługi


Medycyna estetyczna

Zajmujemy się wykonywaniem różnego typu zabiegów z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej, m.in. zabiegów odmładzających i modelujących sylwetkę.

Ginekologia estetyczna

Wiele kobiet boryka się z kompleksami dotyczącymi nietypowego wyglądu zewnętrznych narządów płciowych, co wpływa na brak satysfakcji seksualnej. Czasem kobiety skarżą się na bolesne stosunki lub spadek satysfkacji seksualnej po porodzie siłami natury. Paniom tym możemy zaproponować proste i bezpieczne rozwiązania zabiegowe, które poprawią wygląd i funkcję zewnętrznych narządów płciowych. Problem niezadowolenia z wyglądu i funkcjonalności narządów płciowych dotyczy także mężczyzn. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy zabieg wydłużania i pogrubiania penisa.
Oto nasze najpopularniejsze zabiegi w ramach ginekologii estetycznej.

Leczenie łysienia

Problem łysienia dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Wbrew pozorom nie zmagają się z nim tylko osoby starsze. Powodów łysienia jest wiele, tak jak i metod jego zwalczania. Zapraszamy na zabiegi, które pomogą zahamować proces łysienia i spowodują odrost włosów. Dla osób oczekujących natychmiastowych efektów przygotowaliśmy w pełni bezpieczne i kompleksowe zabiegi transplantacji włosów.

Zabiegi kosmetologiczne i laserowe

Zabiegi kosmetologiczne, w tym także te wykonywane laserowo, to szybka, bezpieczna i skuteczna metoda poprawy wyglądu skóry i nie tylko.

Kosmetyka estetyczna

Kosmetyka estetyczna pozwala na podkreślenie tych aspektów urody, które świadczą o osobowości. Body piercing, stylizacja paznokci czy odpowiedni makijaż permanentny podkreśli cechy osobowościowe. Zapraszamy na nasze najpopulerniejsze zabiegi w ramach kosmetyki estetycznej.

Fryzjerstwo

Odpowiednia pielęgnacja i perfekcyjne strzyżenie to podstawa dla Twoich włosów, a odpowiednio dobrana fryzura podkreśli walory Twojej twarzy i sylwetki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty usług fryzjerskich w Centrum Estetyki dr Kulczycka.