Sculptra


Sculptra jest niezwykłym preparatem pobudzającym skórę do odzyskiwania w sposób naturalny utraconej objętości i sprężystości. Jego działanie można porównać do bezoperacyjnego liftingu. Efekt odmłodzenia skóry jest osiągany bez znieczulenia ogólnego, hospitalizacji i uciążliwej rekonwalescencji.

 

Wstrzyknięty preparat Sculptra pobudza komórki skóry do produkcji traconego wraz z upływem lat kolagenu, dając niezwykle naturalny efekt. Skóra twarzy odzyskuje młodzieńczy wygląd – jest elastyczna, bez bruzd, linii i zmarszczek.

 

Sculptra działa subtelnie, ale skutecznie. Pierwsze rezultaty działania preparatu są widoczne po około 6 tygodniach od pierwszego z trzech zalecanych zabiegów i utrzymują się nawet przez dwa lata.

Sculptra jest preparatem bezpiecznym, bo całkowicie biokompatybilnym z ciałem ludzkim. Do wstrzyknięć wykorzystywana jest zawiesina mikrocząsteczek kwasu L-polimlekowego pobudzającego skórę do samodzielnej regeneracji.

 

Działania niepożądane, które mogą towarzyszyć zabiegom iniekcji, ustępują zwykle w ciągu 2-6 dni. Należą do nich przejściowe krwawienie, ból i zaczerwienienie skóry w miejscu wkłucia oraz lekki obrzęk.

 

 

Więcej informacji na stronie: www.sculptra.pl