Usuwanie owłosienia


TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA LASEREM DIODOWYM LEDA EPI

 

Laser diodowy LEDA EPI

Innowacyjny system  wprowadza nowe standard w szybkiej i trwałej epilacji wszystkich rodzajów włosów przy wszystkich kolorach skóry. LEDA EPI został wyposażony w skaner i dużą powierzchnię głowicy zabiegowej 50 x 12 mm, co skraca czas epilacji nawet o 50% i czyni go najszybciej działającym laserem do epilacji na świecie! Duża głowica pozwala na szybką i dokładną epilację dużych powierzchni, a w przypadku mniejszych powierzchni, np. górnej wargi, laser jest wyposażony w drugą mniejszą głowicę wielkości 12 x 12 mm, aby epilacja była zawsze jak najdokładniejsza.

 

Usuwanie wszystkich rodzajów włosów przy wszystkich rodzajach karnacji

Badania kliniczne potwierdzają niezawodne i trwałe rezultaty usuwania włosów laserem diodowym LEDA EPI dla wszystkich typów skóry. Dzięki technologi FHR® Fractional Hair Removal I Low Fluence Mode, laser LEDA EPI posiada specjalne programy delikatnej epilacji dla wrażliwszych skór, a także przy ciemnej karnacji, która zwykle przy laserach diodowych ulega mocnemu podrażnieniu. Dzięki możliwości głębokiego wnikania w skórę, LEDA EPI jest w stanie usunąć nawet najgłębiej osadzone cebulki włosów. A dzięki krótkim impulsom o wysokiej mocymożemy usunąć również jasne i cienkie włosy.

 

Efektywnie i delikatnie

Epilacja laserem LEDA EPI jest krótka i dużo mniej bolesna, a nawet pokusimy się o stwierdzenie, że prawie bezbolesna. Dzięki wbudowanemu w głowicę kontaktowemu chłodzeniu skóry, jesteśmy w stanie zminimalizować bolesne odczucia i zapewnić pacjentom komfort zabiegu.

 

Laser diodowy LEDA EPI jest skuteczny w usuwaniu wszystkich rodzajów włosów przy wszystkich typach skóry!

 

Jeśli wcześniej wszędzie słyszałaś/eś, że trwałe usunięcie Twoich włosów jest niemożliwe, przyjdź do nas, my znajdziemy sposób, aby to zrobić! 

 


EPILACJA LASEROWA

Podczas zabiegu epilacji światło lasera pochłaniane jest przez ciemny barwnik cebulki włosa, a po dotarciu do niej zmienia się w ciepło i włos ulega zniszczeniu bez uszkodzenia otaczającej skóry. Zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów epilacji w odstępach 6-9 tygodniowych. 

Po wykonanym zabiegu trwałego laserowego usuwania owłosienia włosy zaczynają odrastać, ale po 3 tygodniach same wypadają. Po każdym kolejnym zabiegu epilacji odrasta coraz mniej włosów. W pierwszej kolejności usuwane są włosy grube i ciemne. Skuteczność epilacji laserowej ocenia się na około 80-90%.

 

Zabieg epilacji laserowej zaleca się:

  • pacjentom, którzy nie mogą stosować innych metod depilacji, bo mają problem z wrastającymi włosami
  • osobom z nadmiernym owłosieniem, którego przyczyną są zaburzenia endokrynologiczne (hirsutyzm) 
  • osobom z wrażliwą skórą, zaczerwienioną po woskowaniu, goleniu czy depilacji chemicznej
  • kobietom, dla których owłosienie jest dużym problemem estetycznym i chciałyby to zmienić
  • mężczyznom z nadmiernym owłosieniem karku, pleców, klatki piersiowej i uszu
  • mężczyznom z nadwrażliwością skóry po goleniu

 

Zalecenia przed zabiegiem epilacji laserowej:

  • nie wolno opalać się na słońcu lub w solarium na 3 tygodnie przed i 3 tygodnie po zabiegu epilacji laserowej
  • nie należy depilować włosów (wyrywać, woskować) na poddawanej zabiegowi powierzchni na 2 tygodnie przed epilacją (można golić lub stosować depilatory chemiczne)
  • w dniu zabiegu trwałego laserowego usuwania owłosienia należy wypić 2 litry wody, aby dobrze nawilżyć skórę
  • w dniu zabiegu nie powinno się pić alkoholu