Usuwanie zmarszczek - wypełnienia


Za pomocą medycznych substancji wypełniających możemy skorygować bruzdy nosowe i opadnięte kąciki ust oraz wygładzić średnie i powierzchowne zmarszczki. Poprzez prostą iniekcję, bez żadnych testów wstępnych, niedoskonałości i oznaki starzenia zostają stonowane i złagodzone. Za pomocą wypełniaczy o dużej gęstości możemy także wykonywać korekcję konturów twarzy (kości policzkowych, nosa, podbródka, oczu). Do wypełniania najczęściej stosujemy najnowocześniejsze preparaty kwasu hialuronowego Restylane, a także semi-trwałe wypełniacze - Aquamid, Dermafil.


Do zabiegów stosuje się najczęściej preparaty:

 
Restylane - jest naturalnym wypełniaczem wchłanialnym o szerokim zastosowaniu w medycynie estetycznej. Pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, identyczny z wytwarzanym w organizmie. Restylane występuje w kilku odmianach, tworząc rodzinę materiałów medycznych dostosowanych do poszczególnych zastosowań.

 

Restylane Touch - jest naturalnym wypełniaczem wchłanialnym o szerokim zastosowaniu w medycynie estetycznej. Pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, identyczny z wytwarzanym w organizmie.
Restylane Perlane - najlepszy do wygładzania głębszych bruzd, szczególnie bruzd nosowo-wargowych. Dobry do podnoszenia kącików ust. Tworzy mocniejszą strukturę i dłużej utrzymuje się w tkance.

 

Restylane SubQ - nowy materiał, stworzony do wolumetycznego odmładzania twarzy. Podajemy go najczęściej w okolicy kości policzkowych, odtwarzając i uwydatniając naturalne wypukłości twarzy. Dostępny w opakowaniu 2 ml.

 

Restylane Lipp - stworzony specjalnie do uwydatniania i upiększania ust. Jego budowa dostosowana jest do struktury anatomicznej warg. Ma wyjątkowo długi okres utrzymywania efektu, nawet do 18 miesięcy.

 

Restylane Vital - przeznaczony do rewitalizacji i ujędrniania skóry. Stosujemy go najczęściej na twarz, dłonie, szyję oraz dekolt.