Implantacja włosów BIOFIBRE


System Implantacji Włosów BIOFIBRE®

Wyniki dwudziestoletnich, dogłębnych badań naukowych na sztucznych włóknach, pozwoliła na pozyskanie systemu Implantacji Włosów BIOFIBRE®. Opracowana przez Medicap ® technika wszczepiania sztucznych włosów, sprawia, że możliwe jest zwiększenie gęstości włosów w ciągu kilku godzin, przy zachowaniu maksymalnego komfortu życia.
BIOFIBRE ® to biozgodne sztuczne włosy oraz urządzenia firmy Medica p® do ich wszczepiania. Spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz określane przez Dyrektywę 93/42/EEC i inne możliwe do zastosowania międzynarodowe standardy, co potwierdzono certyfikatami CE 0373.

biofibre 

 

Nie wiesz jaki wybrać rodzaj leczenia w przypadku łysienia?

Jeśli cierpisz na problem z łysieniem i nie wiesz jak to zmienić, zaufaj doświadczeniu firmy Medicap®. Teraz dzięki systemowi Implantacji Włosów BIOFIBRE® rozwiązanie problemu łysienia mężczyzn i kobiet jest prostsze. Ponadto gwarantuje natychmiastowy i naturalny efekt estetyczny. Na świecie stale rośnie liczba pacjentów zadowolonych z zastosowania u nich systemu Implantacji Włosów BIOFIBRE®.

 

Implantacja Włosów BIOFIBRE®:

  • stanowi wartościowe rozwiązanie w przypadku łysienia androgennego, utraty gęstości włosów lub wypadania włosów u kobiet i mężczyzn, łysienia plackowatego, łysienia w obrębie blizn i w każdych innych stanach, gdzie jest potrzeba szybkiego zwiększenia gęstości włosów,
  • jest techniką typu anti aging dedykowaną dla osób pragnących bezpiecznie i skutecznie rozwiązać problem łysienia z natychmiastowym i długotrwałym efektem estetycznym,
  • to procedura dermo-estetyczną wykonywana w gabinecie w celu leczenia łysienia w każdym jego stadium u kobiet i mężczyzn w każdym wieku szeroko stosowana w połączeniu z innymi technikami odnowy włosów w celu poprawy ostatecznego efektu estetycznego,
  • może być przeprowadzana wyłącznie przez doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy w gabinetach specjalizujących się w chirurgii dermatologicznej, kosmetycznej lub w medycynie estetycznej (taki wymóg gwarantuje optymalne rezultaty),
  • to prosta estetyczno-chirurgiczna procedura idealna do rozwiązywania problemu łysienia w każdym stadium, bez względu na wiek i płeć, z natychmiastowym skutkiem i dużą ilością wszczepionych włosów.

 

Włos Biofibre ® CE0373 jest wykonany wyłącznie z biozgodnych materiałów. Jest miękki, giętki, cienki i odporny. Występuje w 13 kolorach z długościami od 15 do 45 cm w 3 różnych stylizacjach (proste, faliste, kręcone), co jest gwarancją perfekcyjnego efektu estetycznego. Badania kliniczne, oparte na analizach histologicznych, po 2, 3 i 5 latach potwierdzają, że sztuczne włosy Biofibre CE 0373 spełniają wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa, cechują się wysoką biozgodnością oraz są odporne na działanie czynników fizycznych, chemicznych i mechanicznych.

 

Automatic Biofibre Hair Implant System, czyli Automatyczny System Implantacji Włosów, jest najefektywniejszym urządzeniem do wszczepiania biozgodnych, sztucznych włosów Biofibre® na świecie. Zapewnia wyjątkową satysfakcję pacjentów i długotrwały efekt estetyczny. 

 

Na początku zalecane jest wszczepienie 100 włosów i dopiero po 3 miesiącach, po ich przyjęciu się, można wszczepiać większą ilość, według upodobań klienta.